| 1Q a întrebat:

Ieri mi-am inalbit dintii la un cabinet stomatologic si vreau sa stiu ce pasta de dinti ar trebui sa folosesc si ce ar trebui sa fac ca sa ma tine albul asta mult timp?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu l-ai intrebat pe medicul stomatolog? Mai in toate cazurile ei iti recomanda asa ceva.

| Mihaelablabla a răspuns:

Recomand Splat!

| Ecaterina2016 a răspuns:

Evita tigarile, cafeaua, cola de asemenea băuturile acidulate si colorate.

| Creierash a răspuns:

Evita tigarile si cafeaua. Consuma mere regulat. Spala-te pe dinti cu orice pasta de dinti care are in compozitie fluor.

| Emanuel5900 a răspuns:

Cu Max White acea passta o sa ci mentina albi finca ai facuta sa albeasca primesti la ea si un creion de albire.