| Manfred a întrebat:

Care e cea mai buna pasta pentru albit dintii? presupunand ca te speli serios si de 3 ori pe zi

5 răspunsuri:
| Cristina_4016 a răspuns:

Colgate Advanced Whitening, dar nu cele contrafacute de la noihappy incearca din orice alta tara si vei vedea rezultate bune.

| ketanal a răspuns:

Mie mi-a placut tare mult Blanx, folosita regular de doua ori pe zi, si in conditiile in care te duci la dentist de 2 ori pe ani sa-ti faci curatenia dintilor.

| lucikita a răspuns:

Blend-a-med 3d white!

| DyEnUtZaYoO a răspuns:

Poi blend-a-med 3d white de asemenea este ft bine sa incerci colgate total pentru ca are cele mai multe beneficii, in afara de albit.E bine sa te freci cu bicarbonat de sodiu.

| deea_4768 a răspuns:

Colgate