| staysmart a întrebat:

Ce pastile de slabit imi recomandati? Voiam sa iau Alli, dar dupa ce am citit aici: http://pastileslabit.com/adevarul-despre-alli/ parca mi-e frica sa nu ajung in situatii stanjenitoare. Si nici in cele chinezesti nu am incredere, nu vreau sa ajung la urgente. Voi ce ati folosit si a dat rezultate, dar fara efecte adverse?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu face o prostie!
Si dupa-ia sa o regreti nu lua nici o pastila de slabit!
Ca sa slabesti trebuie sa faci sport abdomene, flotari si sunt foarte multe exerciti pe google gasesti o gramada de exerciti de slabit Sper ca nu te-ai suparat pe mine Pa, pa!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O alimentație săracă în calorii și multă mișcare va da un răspuns pozitiv prin pierderea greutății.
Pa, pa.

| staysmart explică:

Pai dieta si miscare da, dar m-ar ajuta si ceva sa arat bine pana in Sarbatori

| T2S a răspuns:

Nicio pastila, nici ceaiuri nici plasturi sau mai stiu eu ce alte retete miraculoase. Am multe cunostinte care au slabit incredibil de mult fara sa consume tot felul de medicamente ci doar prin faptul ca au avut grija ce si cand mananca si cel mai important au facut mult sport.

| nykoleee a răspuns:

Mai...eu lucrez in domeniu! pastilele de slabit sunt bune pentru ca intr-adevar slabesti de la ele dar...pot avea efectul eu-eu! adica intr-o saptamana doua te ajuta sa slabesti dar dupa tu te poati ingrasa la loc si chiar sa iei mai mult! eu am luat tomato plant light si cat timp le-am luat aceste pastile imi dadeau o senzatie de sete continu! deci in loc sa-mi fie foame mie imi era sete! de 3 luni eu sunt la o greutate constanta! nu mama ingrasat de la ele dupa! dar totul depinde de organismul la fiecare cum reactioneaza! si nu au contraindicatii! mai ese capsula de slabit chinezeasca eu o am in magazin si este originala! pastitele care va fac rau sunt cele care sunt contrafacute! mai sunt zein, slimero, dieto care sunt foarte bune intr-adevar dar cam scumpe1daca nu iti permite bugetul sunt niste pastile cu acid linoleic conjugat(se obtine prin presarea la rece a sofranelului)dar trebuie luate vreo 3 pe zi! dar celelalte mentionate mai sus trebuie luate numai cate o pastila pe zi de preferabil la aceeasi ora dupa micul dejun! dar desigur calea cea mai naturala si sanatoasa este sportul si dieta! succes