| ☼loli☼ a întrebat:

Ce persoane considerati frumoase? (la exterior) Care sunt "criteriile" voastre?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Greu de spus. Imi atrage atentia o fata care are ceva special. Cand imi place o fata imi place prin toate caracteristicile corpului. In functie de forma fetei fiecare fata are un stil de a-si aranja parul si un machiaj care o pune in valoare mai bine. Depinde de fiecare fata in parte sa stie sa se puna in valoare.

| LCD a răspuns:

Sa aibe un aspect placut.Sa-ti atraga atentia, sa-ti ramana privirea la ea / el.
Ochii, sprancenele, parul, corpul, un zambet frumos...etc

Răspuns utilizator avertizat
| Instinkt a răspuns:

Ochi frumosi blanzi(de preferat verzi cu nuante de albastru, par saten deschis, blond, zambet stralucitorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac persoanele expresive, sa aiba ochi stralucitori, buze senzuale, parul lung, zambet deschis, cam astea.Restul nu are valoare, nu imi plac barbatii frumosi, ma plictisesc, sunt fazi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac barbatii gen "Anthony Quinn", nu frumosi, dar... masculini, impunatori, rebeli happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in privinta baietilor iti pot spune: deci eu ced ca trebuie sa stie sa vb cu o fata, sa fie destul de atragator, sa stie sa se imbrace, sa nu se comp ca un prost...nu stiu cam atat sau cel putin atat imi vine acu in minte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa...mai am.sa fie bruneti sau cu parul negru, ochi de culoare inchisa.matur.sa dea o nota de masculinitate...mhh

| lolfashion a răspuns:

Baieti sau fete? laughing
la baietii imi place parul blond sau brunet si ochii albastrii sau verzi
la fete nu ma "intereseaza" laughing