| inna a întrebat:

Va considerati persoane independente?

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu.Deocamdata depind...financiarbig grin,de parintibig grin.

cami
| cami a răspuns:

@bent, ma bagasi tu pe mine in dodii. Esti oltean sau imi faci mie in ciuda? Si normal ca esti dependent de mine. Indreznesti sa spui ca nu?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Gandesc liber in limitele personale. Si pentru mine. Nu stiu cum anume ma califica asta a fi.

| juniper a răspuns:

Intre.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

in ciuda faptului ca am serviciul meu, banii mei, masina mea...totul realizat prin propriile puteri nu sunt in totalitate o persoana independenta... depind de dragostea ficeii mele fara de care nu as putea trai, depind de imbratisarile si saruturile ei dulci, depind de zambetul ei si stralucirea ochisorilor ei atunci cand imi zici "mami te iubesc cat pot eu de mult". :-x :-x ...depind de dragostea familiei mele, depind de compania prietenilor mei, depind de vorbele calzi ale mamei mele, depind de tot ceea ce ma inconjoara:natura, animale, aer, oamenii...si din pacate mai depind si de tigarii sad

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Eu, sunt la fel ca silvia. crying
si nu prea imi konvine. dar deh, cine angajeaza la varsta de 16 ani? Ma rog. 17 ani fara 2 luni? Si chiar daca m-ar angaja, cu scoala cum ramane. Deci, n-am incotro trebuie` sa depind de parinti financiar. Si asta ma cam deranjeaza uneori. Ca trebuie sa fiu fetita ascultatoare pentru a primi bani. OMG! Parinti demodati, ce sa le ceri?!? In special tata! straight face

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

In rest buna mea dispozitie depinde de prietenele mele, de colegii de clasa. Si de iubitu` meu pe care momentan nu-l am sad Si poate si de notele luate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doar ma consider. Sunt o persoana independenta! Am serviciul meu, banii mei din care Doamne ajuta imi permit sa imi fac toate poftele, 2 masini personale, etc. Nu depind deci de nimeni asa ca sunt cu sigurantza o persoana independenta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Depind de nicotina, de social, de vreme, de somn, de hrana, de sot, de aerul pe care-l respir si multe, multe altele. Dar asa, ca un vis erotic, mi-ar placea sa fiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Eu sunt dependent de tine. Sau de Camitzu? Stai ma ca ma bagasi in dilemuri... thinking