| irina20 a întrebat:

Cati dintre voi va considerati persoane frumoase?

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

La intrebarea asta femeile indiferent de aspect vor fi reticente amandoua stim care e cauzalaughingeu da, nu ma consider ci sunt atat exterior cat si interior(observa modestialaughing)important este sa stai bine cu tine insuti restul nu conteaza

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie nu imi place de minethinking
Niciodata nu mi-a placut fara a avea neaparat un motiv intemeiatbig grin

| madalicious a răspuns:

Sincer eu nu ma prea consider frumoasa. Ca nu-s asa...increzatoare.

| Luori a răspuns:

In adancul sufletului ma consider o persoana frumoasa.

| Farcas a răspuns:

Nu ma consider frumoasa, poate doar in interior.Frumusetea exterioara e trecatoare...

| Roxy a răspuns:

Eu ma consider frumoasa deoarece am incredere in mine...desi am n spate foarte masiv si musculos si port ochelari am vazut si partile frumoase ale corpului meu.
Din cate am inteles de la prietenei si oamenii pe care i-am cunoscut toti mi-au zis ca sunt nebuna si de treabahappy
Daca te simti frumoasa esti frumoasahappy
Parerea meabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare, eu nu ma consider frumos da nici urat da in schimb sunt de treaba cu toti.