| Laura20035647 a întrebat:

Ce pot face pentru a avea sprâncene mai dese? Ale mele au goluri și sunt subțiri.și nu prea imi place sa ma dau cu fard sau creion de sprâncene.

Răspuns Câştigător
| adina120506 a răspuns:

Încearcă Bonilash pentru sprancen( sper ca am scris corect) laughing

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă stai bine cu banii, faci implant

| sierra1 a răspuns:

Oooo, tu ești aia cu viciile? oare nu e un PĂCAT (mare, nu oricum) viciul să-ți schimbi "naturalețea" feței

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Implant de sprâncene (dacă eşti majoră) şi îţi permite bugetul.

| Valentina8 a răspuns:

La farmacie gasesti ulei de jojoba te dai pe sprancene dormi cu uleiul pe sprancene (il poti pune si pe parul tau) Acestea indeseste si il mentine sanatos.
Intr o saptamana doua sa vezi ce sprancene ai laughing

| adrianalbota1 a răspuns:

Incearca sa te dai cu diferite solutii pentru indesirea sprancenelor.Eu m-am dat cu o solutie care a functionat in trecut, dar din pacate nu mai stiu cum se numea.Incearca ceva de la avon daca au.