| anonim_4396 a întrebat:

Parul meu este saten inchis la fel si sprancenele. Eu le am putin subtiri, mereu le-am avut asa de la natura. Intrebare: ce fard sa folosesc pentru sprancene sau un creion dar nu-mi place ca nu arata natural(spuneti si marca). Si imi mai spuneti machiajul vostru de zi :*

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai suficient sa investesti, cel mai bun kit pentru sprancene este cel de la Anastasia beverly hills.

| R3sp3ctt a răspuns:

Ce coincidenta laughing si eu am parul saten inchis si sprancenele mai rare.Mi-a fost foarte greu sa imi gasesc culoarea dar intr-un sfarsit am gasit-o big grin "Brow professional palette" e cu 2 farduri si cu ceara.Prima culoare e putin mai deschisa pentru inceputul sprancenei iar a doua pentru restul sprancenei.

| BlackEyes21 a răspuns:

Ia un creion de sprâncene culoarea ta, L'oreal, Rimmel, Maybelline etc., nu prea contează marca, majoritatea sunt bune, iar după ce te-ai dat cu creion da-te cu mascara pentru sprâncene brow artist plumper de la L'oreal. Face sprâncenele sa para mai groase și le da o textura foarte frumoasa, e undeva la 30 de lei și îl găsești pe aoro.ro. Bafta!