| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face pentru a avea un par mai sanatos? E lung, uscat la varfuri si gras la radacini... Imi sta naspa cu parul scurt, ce sa fac?

10 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Mergi la un salon, fa-ti o tunsoare care sa te avantajeze, chiar si lung, dar sa mai taie din varfuri si sa iti dea o forma potrivita, fa-ti masti pentru parul uscat si foloseste produse de calitate.

Janina
| Janina a răspuns:

Si eu aveam problema asta si tipa de la salon mi-a recomandat sa folosesc masca de par Kalos, se aplica doar pe varfuri o lasi cam 30 de min si clatesti.Iti recomand cu placenta si cu cocos tongue

| gabriellas a răspuns:

Taie-ti varfurile si foloseste pentru intretinere ulei de ricin pentru varfuri. Se gaseste in farmacii

| ioana_5498 a răspuns:

Tunde-ti varfurile si aplica ser pentru varfuri despicate pe ele si foloseste un sampon de reparare a firelor despicate, mai poti aplica masti, si ferestete de produse de stiling, si spala-l de 2 -3 ori p saptamana daca se ingrasa asa repede.

| vladimir23 a răspuns:

Incearca sa faci baie cu frunza de nuc sau cu bere si cred ca va fi mai bine
sper sa ti fie dwe folos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la coafor, taieti varfurile roase si deteriorate si nu il mai vopsi, lasa-l natural, taie-i varfurile macar odata pe luna si foloseste un singur tip de sampon si balsam si parul va fi ok.iti recomand samponul si balsamul Pantene prov, si din kn in cand mai impleteste-l, k e f sanatos si creste mai repede.pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am parul uscatcrying si la radacini si la varfuri crying si imi cade foarte multsad ce pot face pentru a fi mai sanatos?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il am cel mai frumos par si fin si moalewinking

| Amy_2364 a răspuns:

ITi dau un sfat du-te la un hair stilist sigur te va ajuta am avut si eu aceasta problema si mia rezolvato cu cateva tratamente dar asta depinde de la par la par:d.

| acumdictez a răspuns:

La varfuri e uscat pentru ca probabil te feci cu placa de par da daca nu tunde din cand in cand cate putin din varfuri si in leg cu parul gras cauta-ti un sampon pe placul parului tau