| alicexs a întrebat:

Buna all! am si eu o problema. am parul vopsit si de la un timp. este la radacini gras si la varfuri uscat. va rog frumos sa ma ajutati. ce masca de par sau sampon sa folosesc? sau remedii naturiste? mersi anticipat dau fundabig grin

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

De ce sa folosesti 100 de sampoane si prostii?:S
Incearca intr-un coafor si intreaba. pentru tratamente de par.
Foloseste samponu.si balsamu obisnuit iar dupa maseaza`te pe la radacina si varfurile parului si stai asa timp de 30 de minute.stiu e cam aiurea. dar ai sa vezi ce par vei avea:X
Sper ca te-am ajutatbig grin
Multa baftabatting eyelashes
Funda?big grin

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă vrei să ai un păr mai moale poţi folosi Dove. Dar sincer ar fi mai bine să încerci să-ţi cumperi diferite tipuri de şampon în cantităţi mai mici. La minese poate să fie ok cu un anumit şampon dar la tine cu acelaş s-ar putea să nu. Diferă de tipul de păr. Începe cu Dove, Pantene, Elseve şi tot aşa. Baftă!