| Mary1112199 a întrebat:

Buna)) Am o problema, parul imi este lung cam pina la cot si e gras la radacini dar foarte uscat si despicat spre virfuri. E rar, acum ini cade parul si nu inteleg de ce. Am nevoie de sfaturi care ar functiona bine. Sau poate ar trebui sa-l tund putin ca sa-l pot aranja si sa arate sanatos?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e uscat, despicat, deci degradat si te miri ca-ti cade? Tunde-l. N-ai ce sa-i faci altceva, parul despicat nu se mai reface. Si pe viitor fa-ti masti naturel sa-l mentii sanatos, ajuta

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Iti recomand acest set de sampon si balsam.
http://olx.ro/oferta/set-sampon-si-balsam-moisture-plus-ID4Aufu.html

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Ce cauta intrebarea asta la Hobies & Pets? Doamnee...