| Neymardasilva11 a întrebat:

Ce pot face pentru a scapa de o acnee cronica?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai te duci la dermatolog, el ita va face niste analize si iti va spune ce tratament trebuie urmat, insa iti recoamand sa nu te apuci sa iei creme si pastile de capul tau deoarece pot fi foarte periculoase.

| iShadowz a răspuns:

Si o colega de-a mea are acnee. :o
Adica... avea. A fost la dermatolog si a facut pilling facial [cred ca asa se numeste] iar acum poti vedea diferenta. Mergi la un dermatolog si vei vedea atunci.
Exista si creme si mai multe solutii.
Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| dragos9234 a răspuns:

Te duci la medicul de familie, acesta cel mai probabil iti va da o trimitere la dermatolog, daca iti da te duci acolo ii spui problemele si iti va da medicul dermatolog ceva ca sa scapi.