| XCamiX a întrebat:

Ce pot face pentru ca unghiile mele sa creasca mai repede si sa se intareasca?

Răspuns Câştigător
| yoanna11 a răspuns:

Tratamente de unghii de la Avon, Oriflame, sau dai cu lac hranitor sau cu ulei de masline extra virgin happy mie mi-au crescut foarte repede si s-au intarit foarte mult de cand le dau mai tot timpul cu lac/oja

3 răspunsuri:
| teaaa a răspuns:

Pentru intarit ai putea sa folosesti o solutie de la Farmec

| Reek54 a răspuns:

E o chestie la Oriflame pentru intarire si crestere, gen lacul de unghii.

| Deiutzza_1911 a răspuns:

Incearca tratamentele pentru unghii de la Avon. Mie mi-au fost de folos.:*