| iuly_6790 a întrebat:

Ce pot face sa fiu mai atragatoare daca colegii ma considera urata? Am incercat sa ma imbrac mai sexy dar mi s-a spus ca o maimuta imbracata frumos tot maimuta este.Macar au considerat ca sunt imbracata frumos.sad

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Imi pare rau pentru tine. Dupa parerea mea, colegii tai sunt prea rai cu tine. Adica nu conteaza neaparat sa fi frumos(a) pe lumea asta. Multi oameni pun prea mult pret pe cum arata. Eu sunt sigura ca si tu esti frumoasa, fiecare avem ceva frumos (caracterul de exemplu, dar daca vrei ceva fizic putem fi frumosi la: ochi, par, etc) Si apropo de insulta cu maimuta, ce este asa de rau la aceste animale? Eu nu inteleg. Parerea mea este ca nu trebuie sa te superi din cauza vorbelor colegilor tai. Poti fi frumoasa si pe interiorwinking.

happy happy happy

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Jigniri si rautati ale unor copii fara cei 7 ani de-acasa si fara scrupule! Nu te cobori la nivelul lor! Evita-i! Nu imbracamintea e problema, ci caracterul infect al unora! In viata te vei mai lovi de astfel de persoane.Invata sa te aperi, nu te lasa influentata si nici deznadajduita!

| AddaXD a răspuns:

Dar daca vrei neaparat un raspuns legat de cum ai putea sa iti schimbi look-ul. Poti incerca o coafura noua de exemplu. Dar consider ca nu este necesar [am spus si in primul raspuns].

| ioanaioana a răspuns:

Nu ii asculta.sunt needucati,tu imbracate in ce te simti tu confortabil si nu incerca sa fii cineva ce nu esti pentru ca o sa te creada si mai urata, lasa-i in pace si nu-i baga in seama, asculta de tine nu de ceilalti

| allllll a răspuns:

Nu trebuie sa-i iei in seama si incerca sa fi buna pentru a te place pentru interiorul nu exteriorul tau.Si pentru a-ti recapata increderea in tine incerca sa te imbraci asemanator cu alte colege populare pentru ca ele sa considere ca aveti multe in comun.

| Macioc a răspuns:

Fi tu insuti, si ai sa vezi ca peste cewa timp o sa te vada atragatoare. Bafta!

| LeGaL a răspuns:

Mai frumos decit sufletul tau nu-i nimic.
Nu-i baga in seama...

| mylei a răspuns:

Pai uite nu iti dau sfatul asta ca vedeta la tv uie poarta orice vrei nu baga in seama orice nsulta primesti in curand o sa te considere altfel trebuie sa fi tu insuti ok mula bafta P:

| Georgiana_3439 a răspuns:

Scumpa mea, daca tu consideri ca esti frumoasa nu ai de ce sa te iei dupa ceilalti! Dar daca tot vrei sa faci o schimbare de look, poti sa faci urmatoarele: daca am cosuri, sa te fardezi(nu foarte mult:d), sa te parfumezi, sa iti iei blugi skinny si skateri si haine gri/negre. happy