| BUBULINA a întrebat:

Cum te vezi tu?
Frumos/a, atragator/atragatoare, sexy?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Eu ma vad in toate felurile, important este cum ma vad ceilalti.

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Simpatica.batting eyelashes

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Las asta la aprecierea celor care ma cun cu adevarat...tongue...in schimb pot zice ca ''da" ma simt bine in pielea mea.

o zi buna!

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@criticul offff... ti-am mai zis draga k eu te plac si asa cocosat si stranb...las' k te iubesc eu. tonguewinking laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Filmarea Frumoasa si Bestia: are loc la mine in apartament... roluri principale: eu si... tongue laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@Dmonik esti foarte frumoasa si desteapta...si in plus esti inca in floarea varstei si sunt sigura k si mult mai inteleapta decat mine( mai coapta).happy... iar eu nu am decat 22 de anisori happy

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Ma vad exact cum sunt! plina de calitati si defect ca orice om! nu ma consider frumoasa! trebuie sa ma considere restul!

| crizantema a răspuns:

Ce-i frumos si la Dumnezeu ii place! Ar putea El sa lase ceva urat si respingator pe lume?

| lenyia a răspuns:

...cine ma cunoaste, ma "vede" cum ii place(in favoarea mea)!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirobolanta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mic, urat, stramb, ghebos...nimeni nu ma vrea, nimeni nu ma iubeste, toata lumea fuge de mine...vai de capul meu.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma vad in oglinda tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Criticul: iti propun o varianta noua a filmelor: "Frumoasa si bestia" sau "Cocosatul de la Notre Dame", ca vad ca suntem la polul opus! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Monica, filmarile unde au locbatting eyelashes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Criticul...renunt in favoarea altora mai tinere si disponibile! Apar, iata! Si apoi, una e sa fii mirobolanta la 35 si alta ...la alta varsta, posibil mai frageda! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma vad prea bine, ca sunt mioapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Monica-nu ma lasa pe mana @adrianei, ea nu stie bine rolultongue...si in plus, ea e cu danielbv...nu au ce cauta in filmtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt maria sincer nu ma vad frumoasa ba uneori ma vad urata mai ales ca am cosurile astea pe fata sincer nici nu-mi vine sa ma uit an oglinda te rog da-mi un sfat sa nu ma mai vad asa