| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face sa-mi creasca parul mai repede? Exista suplimente sau ceva care sa ma ajute in acest sens?

6 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Da, ulei de ricin...garantat functioneaza
dar presupun ca la plafar sau farmacie gasesti si alte chestii thinking

| BUBULINA a răspuns:

Ulei de ricin
e sfant

| Psihoyounger a răspuns:

Incearca uleiul de crin. am auzit multe recomandari...oricum...incercarea moarte n-are... sper sa te ajute! bafta!

by PsihoYounger

| al3xa_6696 a răspuns:

Uleiul de ricin.eu tocmai incepui un tratament cu ulei de ricin la gene. sper sa functionezehappy

| nicko a răspuns:

Poti intreba un medic sau chiar o asistenta de la farmacie si app. daca culegi frunze de nuc si le fierbi apoi cu ceaiul ramas te clatesti pe cap vei avea un par cu o radacina mai puternica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit cv de ulei da catina cica e fb, acum vreau sal incerc si eu, incearcal si u ca prietena mea il foloseste si e super bun