| OnutzaIlm34 a întrebat:

Ce pot sa fac că sa nu mai cresc in picior? Am 13 ani și am mărimea 38-39 la picior și mi-ar frica. Am auzit de la prietene că dacă ai peste 40 la picior îți găsești foarte greu ceva pretty.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| nugasescusernameliber a răspuns:

Greutatea, parul, unghiile le poti corecta, insa gena nu ti-o poti modifica, nu poti taia din oase. Aceasi problema o au si fetele cu picior mic, marimea 34 de exemplu, nu gasesc decat in anumite magazine sau la comanda.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum sa nu gasesti? Si inca mai toate perechile cu reducere mare sunt la pantofii de 40-41. Daca nu te deranjeaza estetic cum arata esti norocoasa.
Si cum a zis si mai jos, nu e ceva ce poti modifica. Hai ca nu esti singura cu marimea asta la picior, nu te mai victimiza atat. O sa-ti gasesti, sunt sute de mii de modele, chiar crezi ca n-o sa poti sa-ti gasesti unu pe gustul si marimea ta?

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Stai linistita ca acum ai avut varful de crestere. Nu o sa-ti creasca mai mult de 39-40 probabil. Iar incaltaminte 40 si chiar 41 se gaseste aproape peste tot si in general se vinde mai greu decat marimile mici 36-38.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa sa creasca.
stii ce se zice de alea cu picioarele mari...they give great foot jobs.