| Pinkyyy;x a întrebat:

Auziti? Daca fac atletism mai imi cresc sanii.sau raman la marimea lor? Va rog mult vreau sa stiu neaparat!big grin Am auzit ca daca faci nu stiu ce sporturi sanii nu mai cresc:-s. P. S.:am 13 ani:-ss love struck

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vezi-ti de treaba! Sanii vor creste atat cat ai fost "dotata" ereditar.Nu are nimic cu sportul! Uita-te la mama ta si o sa stii cum o sa fi!

| baru a răspuns:

Indiferent ce sport vei face, la efort fizic indelungat si fortat, pieptul nu va mai creste normal. Va ramane mai mic decat normal. Acuma, trebuie vazut daca pieptul valoreaza mai mult sau conteaza mai mult decat un sport de performanta. Pa

| Pinkyyy;x explică:

Pai ...depun efort dar nu de performantatonguesi de aceea credeam ca afecteaza cu ceva crsterea lorbig grin multumesc mult pentru raspunsuri.

| BUlululica a răspuns:

Veziti de treaba asta te procupa sigur ca vor creste ce treaba au sini cu sportu?