| Ioanantonia a întrebat:

Ce pot sa fac...deci am breton. ce imi recomandati, sa mi-l filez(sa-l fac mai subtire), sau sa-l tund intr-o parte!?

Răspuns Câştigător
| AndradaMrrr a răspuns:

Nu il fila ca asa am facut eu si nu mai vrea sa stea crying! mai bine fa-l intr-o parte big grin

7 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Eu il am intr-o parte...si`mi place la nebunie cum imi sta.plus ca mi se pare mult mai dragutbig grin

| hope2destiny a răspuns:

Eu mi l`as face intr-o parte big grin

| Cåpåċεl a răspuns:

P0i...din punctul meu de vedere fetelor le sta mult mai bine cu el intr-o parte love struck...(fundita)? plzZz

| Iony_5207 a răspuns:

Daca ai fata mica sau ai falcute ti-as recomanda bretonul pe o parte. De obicei, bretonul face fetele patratoase si grasutze. Dar daca ai fata ovala, slaba, s-ar putea sa iti stea bine!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa ti-l filezi si sa-l tunzi intr-o parte, ti-ar sta binewinking fundita?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Ramoniqtzz a răspuns:

Daca ai forma fetei rotunda, fileaza-l. daca o ai ovala tunde-l intr-o parte :*