| Katherineeeeeeee a întrebat:

Ce pot sa fac sa imi maresc fundul? ceva exercitii ( care chiar functioneaza nu tot felul de prostii )
Am mai auzit ca daca fac ridicari de picioare cu greutati fac masa musculara... este adevarat?
funda

8 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Mult alergat, fandari, genoflexiuni, etc...mai sunt pe internet, scrie doar: exercitii pentru fese si ai sa primesti cate vrei

| WR104 a răspuns:

Genoflexiuni sau slanina.

Răspuns utilizator avertizat
| Flaviia16 a răspuns:

Genoflexiuni,alergat,sa urci scari numai ca o data cu fundul o sa ti se dezvolte si musculatura picioarelor

| Katherineeeeeeee explică:

Alergatul nu este o problema deoarece sunt clasa de sport happy

| PAmy99 a răspuns:

Da este adevarat...dar mai merge si cu 30 minute pe zi de alergere!\
funda? happy

| Vlad43 a răspuns:

Adevarat, iti creste masa musculara, dar nu chiar la fund... nici alergatul nu e o solutie buna... nu prea ai ce face din acest punct de vedere

| biencutza13 a răspuns:

Da si asta e adevarat, dar alergatul te ajuta foarte mult la marirea posteriorului adica cel putin la o prietena a mea a functionat, dar ea alerga zilnic multe luni la rand si astfel si-a intarit si muschii.happy