| SkyNet01 a întrebat:

Ce preferati dintre aurul galben si aurul alb?

Răspuns Câştigător
| KiSs_2310 a răspuns:

Atat aurul galben, cat si aurul alb sunt de o calitate excelenta. Nu ruginesc la apa, sunt rezistente si multe altele. Eu le prefer pe amandoua impletite, deoarece galbenul este gelozia iar albul puritatea. Ceao!

16 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Aurul alb.

| LaLaura a răspuns:

Te-ai ținut de promisiune, păi din moment ce ar trebui să răspund, ambele la un loc. :*

| chupachups1234 a răspuns:

Argintul laughing Dar ca sa-ti raspund la intrebare, hai sa zicem aurul alb. happy

| Dina a răspuns:

Eu prefer aurul galben, pare mai "auriu"intr-un fel...

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Aurul alb.E mai scump, mai frumos, si are un aspect mai placut.Mie personal aurul galben nu-mi place.

| Crisstina a răspuns:

Eu prefer aurul alb. Si argintul, bineinteles. E mai dragut cand vezi la o tipa 4 inele din argint pe mana decat 4 din aur galben, arata mult mai dragut, mai tineresc. Parerea mea.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Aurul alb...:X

| D[:x] a răspuns:

Ambele, dar parca mai mult aurul galben.

| Amelia94 a răspuns:

Aurul alb.mi se pare mult mai tineresc decat cel galben.

| DarkSunshiine a răspuns:

Depinde cu ce te imbraci

| Anythamaria a răspuns:

Aurul alb

| BlackTiger a răspuns:

Aurul galben

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place aurul alb, imi inspira mai mult bun gust.

| EliY a răspuns:

Pai de ex: mie imi place Aurul alb pentru ca mi se pare mai elegant, se potriveste pentru ocazii speciale. e ff frumos! sper ca ti-am fost de folos!

| patrycya23 a răspuns:

Aurul galben :X funda? love struck

| Tocitu_Ioana_Maria_1987 a răspuns:

Eu prefer aurul galben