| Sara2 a întrebat:

Preferați aurul galben sau aurul alb? Despre bijuteriile combinate aur alb cu aur galben ce părere aveți?

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Prefer argint, se vede frumos
Nu-mi place aurul

| Dismally a răspuns:

Aurul galben si cel roz. Cele combinate nu prea imi plac, poate ori fi cate exceptii dar in mare nu arata bine (pentru mine).

| oglindasultanului a răspuns:

Alb, sau rodiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb.
Depinde de bijuterie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aurul alb.

| BumiWolfie15 a răspuns:

Mie îmi place mai mult cel alb pentru că nu iese atât de mult în evidență și mi se pare mai elegant. Port și bijuterii din aur normal amestecat cu cel alb, prin asortarea celor două pot fi expuse niște detalii mai delicate fără a apela la cine știe ce pietre prețioase.