| breaktherules a întrebat:

Ce preferati par scurt sau lung?

17 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Luuunglove struck
Nu degeaba in toate povestile cu printese, ele sunt descrise cu parul lung si frumoshappy

| AGGA a răspuns:

Prefer parul lung deoarece da femininatate:)
Fa singura diferenta( dar exista si personane carora le sta mai bine cu parul scurt dar asta cred eu ca tine de forma fetei si personalitate, insa parul lung se potriveste aproape ori si cui)
http://images.google.ro/......tp?/imgres

http://izadys.ro/par%20scurt/2%20%281%29.jpg
Un exemplu clar este Rihanna care dupa parerea mea arta formidabil cu parul lung:
http://thejournalista.files.wordpress.com/2009/05/rihanna30060ad031eh2.jpg
Fata de acum:http://2.bp.blogspot.com/......a+2010.jpg
Insa pe Pink nu as vedea-o cu parul lung:D
http://gossip.whyfame.com/files/2009/09/Pink.jpg

| monyk a răspuns:

Buna, depinde de fiecare cum ii sta bine; parul scurt e mai usor de aranjat, de pieptanat si de spalat... dar cu parul lung imi place mai mult; sunt multe fete care au parul scurt si le sta foarte bine dar parul lung face o fata mai feminina, mai sexy si cam la toti baietii le plac fetele cu parul mai lung sau mediu.Fiecare isi face cum doreste si cum crede ca ii prinde bine, dar eu am parul de lungime medie si imi place asa cum e, nu vreau nici exagerat de lung dar nici chiar scurt, asa intre... a avea parul lung e foarte frumos si asa trebuie sa aiba o fata, sigur ca s-a schimbat moda si sunt tot felul de freze cu parul scurt si care sunt superhappy. Depinde de preferintele fiecaruia.

| raisa1993maria a răspuns:

Asa cum il am eu e perfectbig grin ondulat si un pic trecut de umeri; x

| karina_6315 a răspuns:

Cat mai lung cu putintawinking

| sabiiiiiina a răspuns:

Luuuuuung love struck

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place parul lunglove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurt pentru mine ar insemna sa nu treaa de umar.
Deci scurt. Nu suport parul lungstraight face, am avut si mai de graba iti iei o pisica decat sa ingrijesti un par lung.

| Demzz a răspuns:

Buna
Eu prefer parul foarte scurt deoarece urasc parul lung!
Il urasc pentru ca trebuie mereu sa ti-l prinzi, imi ia o vesnicie sa-l spal, si sa-l piaptan.
Parul f. scurt e muult mai misto, nu ai atat de aranjat etc
De aceea niciodata nu l-am lasat mai lung de barbie
Acum am parul foartee scurt cam cv de genu:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Elena90 a răspuns:

Lungbig grin

| ..._6709 a răspuns:

Scurt mai putin de spalatD:

| TheFlory2704 a răspuns:

Mie imi place parul lung...

| wynterz a răspuns:

Pai, eu una am par scurt si sa ma tund a fos... CEA MAI MARE GRESEALA! Acum il am de 17 cm cea mai lunga suvita si abia astept sa creasca.Desigur, exista persoane care arata foarte bine cu par scurt, cum ar fi Pink sau una dintre colegele mele careia nu-i sta bine cu par lung.Totusi, pentru mine prefer parul intre umeri si talie, in trepte.P.S.Ideea e sa-ti placa tie!

| my01 a răspuns:

Am avut si eu par lung, maxim pana sub umar cu 6cm.era frumos si arata kool si obisnuiam sa ma tund in fiecare luna si tot mai scurt si alte freze, iar acum am parul scurt si e super ok...nu mai ai stres ca nu iti sta bine freza si alte chestii. e foarte cinfortabil mai ales ca imi sta si bine asa :X

| my01 a răspuns:

Am avut si eu par lung,maxim pana sub umar cu 6cm.era frumos si arata kool si obisnuiam sa ma tund in fiecare luna si tot mai scurt si alte freze,iar acuma am parul scurt si e super ok...nu mai ai stres ca nu iti sta bine freza si alte chestii.e foarte cinfortabil mai ales ca imi sta si bine asa :X