| anonim_4396 a întrebat:

Ce produs de protectie termica pentru par imi recomandati si mie? unul care sa protejeze foarte bine si sa lase un aspect placut asupra parului?

2 răspunsuri:
| RachelLeary a răspuns:

Eu iti recomand Syoss sau Gerovital Plant, le-am folosit pe ambele. Sa nu le folosesti niciodata pe cele de la Avon, iar daca ai vrea sa le folosesti..doar pentru miros deoarece contin doar apa, parul fiind mai mult ud logic ca placa ti-l arde. Sunt oribile cele de la Avon. Succes!

| gheorghe13 a răspuns:

Dacă e vorba de îndreptarea părului, învelește cele 2 plăci de ceramică sau din ce sunt cu staniol după ce s-au încălzit. Rezultatul e accelași și nu ți se arde nici părul