| ciufiXXXXXX a întrebat:

Buna prieteni!
as avea si eu o intrebare... voi ce produse cosmetice folositi? sau pentru par?
crema de fata, de ochi, gel de dus, spray de corp, creme de corp, sampon, parfum...mai stiu eubig grin... ziceti voi ce folositihappy
fundaaaaaaaa...si restul' vottongue

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Pai eu pentru par folosesc o crema pentru par intins de la sunsilk si placa de intins parul, cu creme nu prea ma dau, imi mai fac cate o masca pentru ten.mai des folosesc un creion negru pentru ochi si rimel, sau machiaj cu culori inchise.ruj roz,rosu sau maro, parfumul se numeste pur blanca, si cam atat

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Avem ceva in comunlaughing

| ciufiXXXXXX explică:

Hey σяίgίηaℓ ...si eu tot cu pur blanca ma dau!laughing:X

| BybCrick a răspuns:

Pai:pentru par folosesc ca sampon clear apoi pe parul ud imi dau cu un ulei de la schwarzkopf gliss hair repair iti face parul staralucitor si pare mult mai sanatos.Toate produsele de corp fata de exp crema de fata demachiant crema pentru hidratare crema de corp le folosesc pe cele de la Herbosophy sunt super bune si au chair si sampoane geluri de dus etc :*