| mads a întrebat:

Ce produse cosmetice folositi?big grin

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

In general, produse de la Oriflame.

| dydy1 a răspuns:

Sunt fana maybelline

| diidii a răspuns:

Avon ;x

| SunshineGirl a răspuns:

Fond de ten de la Affinitone,pudra, Rimel de la AVON, creion dermatograf si balsam de buze/gloss/strugurel. tongue. Uneori si fard.

| ToNy_2305 a răspuns:

Hmmm.pai eu una folosesc mai des glosuri de la AVON, lapte demachiant de la garnier si crema de la nivea.big grin

| Ina17Floren a răspuns:

Eu numai cele de la avon.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai : Fond de ten; Lapte demachiant; Baton corector; Crema de zi/ noapte;

| MANIU a răspuns:

De la avon

| xGirlツ a răspuns:

Eu una nu prea folosesc... INCA happyhappyhappy Dar cateodata ma mai dau cu cate un balsam de buze, un luciu de buze, o crema de corp, un machiaj si toate le cumpar de la Oriflame... buna firma de cosmeticewinking Funda?