| Babushka a întrebat:

Ce produse cosmetice folositi de la AVON in special machiaje?:*

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Am folosit rimelul Super Shock, cu adevarat este bun, il poti incerca si te vei convingehappy...Bafta!

| MissD a răspuns:

Rimelul super shook e chiar bun si eu l'am avut si l'am comandat acum iar. Mi am niste farduri cremoase unele cu 4 culori nu stiu dk stii la ce ma refer. Ce'i drept nu prea le'am folosit dar sunt bunicele.

| Brigitta a răspuns:

Pentru machiaj numai mascara, am cateva si imi plac, superShock, superfull si spectraLash happy In rest doar cele de la PlanetSpa mai folosescbig grin

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Creionul retractabil pentru ochi, pudra Ideal Shade, perlele bronzante...sunt mulţumită de ele, rujurile în schimb m-au dezamagit, culorile păruseră mai interesante in brosură...

| M.madallina a răspuns:

Eu folosesc de la sephora

| ing. a răspuns:

Buna.Mama foloseste rujurile AVON de culori inchise(maroniu), oje, rimel, creion de ochi, si lotiunea bronzanta 'Sun Bronze'chiar a dat rezultate!winking

| mary_5801 a răspuns:

Folosesc perle bronzante, masca cu argila pentru fata, parfum surrender, far away.mai am si serul acela pentru par degradat, e fantastic.si niste farduri tip crema pentru ochi.rimel prefer sa imi iau de la maybelline pentru ca nu m-a dezamagit niciodata.

| Babushka explică:

Da intredevar Super Shock e f bun ceara zi mi-a vn comanda laughing) mersi pentru raspunsuri:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fardurile de obraz, ploape, rujurile, luciul de buze dar și balsamul hrănitor.
Pa, pa.

| Roxu a răspuns:

Sincer. nu folosesc macheajehappy

| cococolino a răspuns:

Fonul de ten Color trend. e foarte usor.si se aplica de minune. cel putin eu sunt multumita si rimelul super shock e super intr-adevar big grin

| baby_6538 a răspuns:

Eu am folosit aproape orice de la Avon, mai putin cele din gama Anew. Mie imi place luciul de buze Glazewear Sparkle, fond de ten calmant, rimel pentru volum Mascara Spectra Lash. oricum ai de unde alege pentru ca sunt si preturi mai mici si preturi mai mari.

| geojust4andy a răspuns:

Eu sunt reprezentanta si folosesc de toate, chiar sunt pune si le poti folosi cu incredere si inceraca rimelul super curlacious ai sa vezi ce fain este