| Sonyaaynos a întrebat:

Ce produse naturiste pot folosi pentru a-mi accelera cresterea parului? Folosesc deja ulei de ricin si are efecte foarte mari, dar pe langa acest ulei as mai vrea ceva! Multumesc mult pentru ajutor(funda)!

4 răspunsuri:
| dianita_4147 a răspuns:

Pai niste suplimente de la doppelherz(nu stiu sg dc se scrie asa ) suplimente pentru par sunt bune te rog spune mi si mie ce efecte are uleiul de ricin la tine ti.a crescut si in cat timp merci ajuta ma pls ca ma kinui sa mi creasca :*

| Sonyaaynos explică (pentru dianita_4147):

Uleiul de ricin este foarte bun pentru regenerarea firelor de par si pentru cresterea parului.

| Kasia a răspuns:

Vitamina A uleioasa-se gaseste in farmacii(nu stiu cat costa dar banuiesc ca nu e o avere). foloseste-o in masti naturale precum cele cu ou sau combinata cu uleiuri( ricin si masline) sau iaurt si miere. poti sa folosesti chiar lapte(acesta face parul sa stea un pic mai "potolit" si mai drept.)

| Claudettee a răspuns:

Uleiul de masline sau eu mai folosesc samponul tratament de la gerovital plant care este foarte bun.