| Ildiz a întrebat:

Ce produse pot folosi pentru a imi reface parul? A fost de foarte multe ori vopsit si s-a ars ingrozitor de tare... Mentionez ca folosesc masca de la Kallos cu placenta...

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CoquineNoire a răspuns:

Uleiul de masline este raspunsul tuturor problemelor legate de par.
fa o masca o data pe saptamana, cu galbenus de ou, ulei de ricin si ulei de masline.
mai renunta la placa de par, la feon si fixativ.
si acea masca de la kallos e buna, dar sa nu ti-o aplici si pe radacina.

| corinusdeplus a răspuns:

Buna,la un moment dat am bagat 5 plicuri de pudra decoloranta in par si credeam ca l-am distrus definitiv.Pe langa faptul ca s-a ars groaznic, imi cadea cu pumnul parul si nu reuseam sa-l descurc.Eu folosesc masca de par de la avon, cea de la planet spa cu masline, si imi descurc parul abia dupa ce sa uscat complet.Mi-am tuns varfurile deteriorate si acum e ok parul meu.Sunt mult mai multumita de masca asta decat de cea de la kallos pe care am incercat-o si eu. funda?

| Andreea_7542 a răspuns:

Www.uleideargan.com ulei cu 10 uleiuri

| IonutzFW a răspuns:

Uite aici super tratament, cu bani putini, pentru 6 lui http://topdeals.ro/topdeals/deal/view/1229?a_aid=123reduceri

| buhamihi a răspuns:

Cel mai bun tratamentul este TUNSOAREA. Este rapid si eficient. Parul tau nu va mai arata ca o maciuca laughing))crede-ma am fost in aceeasi situatie cu parul ars...L-am tuns scurt si ciufulit si-a reenit incredibil... apoi l-am vopsit doar cu vopsea fara amoniac. Tot blond, dar cateva nuante mai inchis. Arata foarte bine acum

| florentinamaxim a răspuns:

Poti incerca o masca naturala 100%:un galbenus de ou, 3-4 linguri de ulei de masline...masezi bine parul dar sa nu ajunga la piele.O sa-ti fie ciudat si scarbos la inceput dar da roade...aaa si sa lasi minim trei ore sa actioneze.Baftahappy