| AdaIoana18 a întrebat:

Buna la toti... Am o problema cu parul este cea mai mare problema de-a mea de zi cu zi... Am parul cret si are un volum de cand ma uit in oglinda imi vine sa o iau la fuga pe langa asta nu are nici macar un gram de stralucire, am incercat sa ii mai iau din volum sa il raresc sa il tund dar fara niciun efect, iar pentru stralucire folosesc o gramada de produse, dar fara niciun rezultat, nu stiu ce sa mai fac daca il indrept cu placa nu sta nici macar 1 zi si deja incepe tot sa se umfle, ce fac mai nou cu el imi fac bucle si pot sa zic ca sta nu are atata volum dar daca il ud sau ceva iar se face la fel, daca mi-ati spune ceva ca sa ii iau din volum si sa aiba stralucire, as fi cea mai fericita, nu vreau rasp de genul taie-l. Promit dau fundita! Va rog mult ajutati-ma cu ceva :*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| chels95 a răspuns:

Incearca masti care sa ti-l imblanzeasca si sa ti-l netezeasca(iti recomand Elseve Nutri-gloss, crede-ma chiar da rezultate)winking. Daca vrei sa stea drept mai mult timp usucal cu o perie rotunda si cu feonul. Dupa asta ar trebui sa stea super dar daca vrei sa il indrepti si cu placa fa-o! Nu-ti fie teama ca o sa se arda pentru ca masca isi va face treaba si va avea grija de asta.

3 răspunsuri:
| ViseColorate_4467 a răspuns:

Eu am parul ondulat si de la un timp a inceput sa imi cada atat de tare ca nu mai sta in nici un fel, nici macar ondulat nu sta. acum folosesc un tratament pentru regenerare si pentru caderea parului de la revalid de la care am obserbat ca mi s-a cam lasat parul. poti incerca sa folosesti si tu, o sa il domoleasca putin si in plus, sunt foaaarte bune pentru sanatatea parului. pentru stralucire poti incerca ulei de masline aplicat in noaptea dinaintea spalarii pe cap si sa te clatesti cu apa rece atunci cand te speli.

sper ca ti-am fost de ajutor

| AdaIoana18 explică:

Chels95 masca de par este ca sa numai ai volum? Daca da mersi mult astept un rasp de la tine, iar apoi dau fundita chiar cautam asa ceva pentru par... Ms inca o data, astept raspunsul tau :*...

| Tot.Eu a răspuns:

Pai poti sa te duci le frizerie si sa ti'l fileze, astfel se mai rareste putin si n'o sa mai aiba volum. Daca ti'l fileaza sa o faca putin mai mult, sa se cunoasca:p