| sandutza12 a întrebat:

Care produse sunt mai bune cele de la Avon sau cele de la Oriflame?

Răspuns Câştigător
| GameOverBitch a răspuns:

Sora mea ea fost reprezentant Avon si cumparand multe produse a constatat ca sunt doar bani cheltuiti aiurea, nu mereu lucrurile scumpe sunt de cea mai buna calitate, in prezent este reprezentant Oriflame si amandoua suntem foarte multumite happy Preturile sunt mici, calitatea este maxima. O parte din produsele Avon le gasesti si in catalogul Oriflame, la preturi mai mici. Ambele nu fac teste pe animale

9 răspunsuri:
| ioanahd1 a răspuns:

Depinde...adica parfumurile de la Avon nu sunt prea persistente dar in schimb produsele pentru machiaj si cremele sunt bune si sunt la preturi foarte bune happy

| PedoBarbie a răspuns:

Avon.

| c0ton a răspuns:

AVON in primul rand e un produs foarte bine facut de calitate au si reclama produsele lor sunt facute din extreacturi de plante ce iti mentine piele hidratata hainele fara urme din cauza unor produse ce iti pateaza haina. Pe cand de oriflame nu am auzit never

| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Eu zic ca produsele Avon sunt mai de calitate. Poate ca unele parfumuri nu persista mult, dar miros foarte frumos iar despre creme eu sunt multumita.
Pa, pa!

| QuiPp a răspuns:

Avon,sunt produse mai de calitate xD.

| Butterfly2110 a răspuns:

Cele mai bune sunt de la Avon, am incercta de la Oriflame niste produse dar am cheltuit banii degeaba iar mai apoi Avon si chiar merita fundita pleeeas

| ioanna97 a răspuns:

Cele de la avon sunt, dupa parerea mea si din experienta, mai de calitate
Funda?

| MartinnaSosttel a răspuns:

Nu stiu parera altora dar parera mea este c sint mai bune produsele Avon.

| Adina_Bianca_1990 a răspuns:

Oriflame zic eu thinking