| Feeetitzaaa a întrebat:

Care produse sunt mai bune cele de la Avon sau cele de la Oriflame?:X

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Depinde de produse.Nu toate de la avon sunt bune, la fel cum nici toate de la oriflame sunt bune.
Eu comand de la ambele firme.

8 răspunsuri:
| ihaterain a răspuns:

Pentru mine cele mai bune sunt cele de la avonbig grin

| Stefanaaa a răspuns:

Avon.

| kittycat_9803 a răspuns:

Avon zic eu. Apropo, orice de la Giordani sucks. laughing

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu reducere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.

| shadow23 a răspuns:

Eu cred ca Avon happy.

| shadow23 a răspuns:

Eu cred ca Avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de firma care se ascunde sub numele de Avon sau Orifflame.
Adica nu poti compara Giordani cu Color trend.

| ancamaria99 a răspuns:

Avon cu siguranta.