| anonim_4396 a întrebat:

Care produse sunt mai bune cele de la AVON sau cele de la ORIFLAME?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Oriflame, testat si garantat.

19 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cred ca Avon.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Oriflame.

| cornel a răspuns:

Ambeletongue

| Xonia a răspuns:

Avon

| Bettt:) a răspuns:

Ambele sunt bune.

| Helvete a răspuns:

Mie cele de la Avon mi se par putin mai bune decat cele de la Oriflame. big grin

| T!mea a răspuns:

Eu cred ca cele de la AVON

| DeeaM a răspuns:

Oriflame cu sigurantza! Am auzit ca produsele de la AVON au in compozitie plumb (rujurile, pentru ezistenta ). De la plumb se poate face cancer la buze :O

| Didii15 a răspuns:

Avon:d

| Abb a răspuns:

. alea de la L'oreal.laughing

| SuperGirl8 a răspuns:

Sincer.avon.sunt mai de calitate.batting eyelashes

| AnkaOfficial1 a răspuns:

Cele de la avon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca cele de la Avon. Am o vecina reprezentanta ORIFLAME si sfatuieste prietenii sa nu cumpere de-acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt reprezentanta la AVON, si mi se par de calitate produsele, de la ORIFLAME nici nu prea am cumparat, insa din cate am auzit produsele de la AVON sunt mult mai bune.

| adina_6125 a răspuns:

Avon

| Pandaaaa a răspuns:

Avonlove struck

| candy_2919 a răspuns:

Metropolitan
Ieftine si bune

| katta a răspuns:

Oriflame

| nycole_5714 a răspuns:

Eu sunt reprezentant la avon si parerea mea e ca cele mai bune sunt produsele de la Anew...