| Sfinnx a întrebat:

Ce regim si exercitii imi recomandati pentru un abdomen plat si fese mai bombate? Am 1, 60 si 48 de kg. pb e ca am burtica XD

6 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

Fitness sau aerobic.

| greyhound a răspuns:

Aici avem 2 problemute diferite si solutiile se exclud una pe alta. Pentru burtica iti trebuie o dieta cu mai putine calorii decat consumi in mod obisnuit si exercitii cardio, pentru fundulet, opusul (o dieta mai bogata si exercitii anaerobe).

| Sfinnx explică:

Preferabil exercitii facute acasa.

| tz3ava a răspuns:

Eu zic ca alergatu le rezolva pe amandoua, inceputul e mai greu dar o sa inceapa sa iti placa.
Nu alerga afara in frig e rau pentru gat, du-te la un gym si alearga pe banda.

| Florentina_Carina_1995 a răspuns:

Mergi la sala si ai grija la alimentatie.

| pieptar a răspuns:

Prima data scapa de burta.