| casnicavirtuala a întrebat:

Ati mai folosit gene false? Daca da, de unde le ati cumparat si la ce pret? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Le gasesti la spehora, pret incepand cu 40 ron.Nu mi-u placut, ma mancau ochii rau si trebuia sa am mae gri\ja de ele.Mai bine dai banii pe un rimel prformant.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

4 răspunsuri:
| sweet_girl_carmen a răspuns:

N-am folosit dar cred ca-s bune cele de la sephora, sunt in jur de 40-50 ron

| StaRmAgiC a răspuns:

Bune de nimicoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit, mi-au placut la nebunie. Mi le-am pus la salon, nu cred ca as fi putut singura.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat online de pe www.genefalse.ro. Calitatea e mult mai buna decat a celor din Sephora si pretul e jumatate ( aprox 20 ron ). Tot acolo gasesti si adeziv duo.