| Elena1234456 a întrebat:

Ce rochie vi se pare mai sexy: una rosie sau una crem (tip culoarea pielii)?

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

As opta pentru crem, dar depinde si de model! happy si rosu ar arata bine, dar mi se pare cam tipatoare. depinde si cum asortezi si de machiaj, daca ai coprul care sa arate ca esti sexy, culoarea nu mai conteaza!batting eyelashes

14 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Ambele.

| blueangel99 a răspuns:

Cea roşie.

| BubbleShoot a răspuns:

Depinde unde vrei sa mergi ...la club : creem...sau la cv party mai eleganta cea rosie :*:*

| Rose3 a răspuns:

Rosie :d

| Fantomica a răspuns:

Eu as miza pe rosu, tinand cont ca e foarte la moda si, in plus, e in spiritul sezonului :)
Pentru mai mult idei de stil, incearca si http://fantomica.blogspot.com/

| Anne12345 a răspuns:

Clar cea rosie... mai ales daca o asortezi cu niste pantofi negri si un ruj rosu, cu siguranta vei fi sexywinking

| MioaraParalescu a răspuns:

Pai mie imi place cel mai mult aia crem.Asa mi se pare doar happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crem :d.
asortata cu pantofi gen : http://www.starshiners.com/ro/pantofi/pantofi-wild-thrill-cream :x

| lorrenush a răspuns:

A 2-a![nu imi place rosulon the phone

| loredanadevil a răspuns:

Sincer eu as prefera crem dar acum depinde si cum arata rokia fiecare cu gusturile lui...

| Selena0207 a răspuns:

Rosie dar conteaza si modelul

| andrai a răspuns:

Rosie categoric, rosul este provocatorwinking

| ALex_5652 a răspuns:

Depinde de forma corpului tau : daca esti slabuta cu sanii potriviti si fundul bombat clar cea rosie. Daca nu esti cum am zis mai sus, cea crem ar fi mai potrivita

| maria1135620 a răspuns:

Daca esti genul mai indraznet, eu iti recomand rochia rosie, daca nu si cea crem este ok.Insa,se zice ca rosu este culoarea ce inspira pasiune deci ar fi mai indicata.