| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca as pune espadrilele la masina de spalat? Funda :*.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se intampla nimic...se spala

| Bondarel99 a răspuns:

Nimic,eu imi bag si tenisii in masina de spalat.

| DimLight a răspuns:

S-ar spala

| Danzell a răspuns:

Mm le spala
daca tot vrei sa le pui la spalat da la temperatura mica, pentru ca daca nu sunt cusute ci lipite cu adeziv se vor dezlipi.

un motiv pentru care NU e bine sa le bagi e din cauza ca sandalele tale pot contine pietris ce poate strica masina de spalat.
asa ca inainte sa le bagi asigurate ca sunt curatate pe talpa, unde poate intra pietrisul

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pai ce sa se intample?!
Nimic rau, doar le-ar curata murdaria, asa cum trebuie!

| georgeta27 a răspuns:

In afara de faptul ca le spala nu se intampla nimic

| xCascavaalProblemex a răspuns:

Ti le-ai scoate praf
Adica dezlipite de talpa, rupte...
Crede-ma am vrut sa incerc dar lasa laughing
Mai bine nu happy

Funditssa? :* happy

| JustAaGirl a răspuns:

Helau :3
Nu cred ca vor pati nimic daca le pui la masina happy
Alege o temperatura scazuta (30-40 grade) si nu pune mult balsam happy
Lasa-le la uscat o zi sau 2 pana s-au uscat bine si nu le pune in soare poate s edecoloreaza D:
Pa, pa C:

| adycristache a răspuns:

Ar fi spălate happy
Spor!