| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Ce sa fac ca sa ma mai ingras, incerc mananc ce vreau mereu si nu ma ingras, ma ingras dar odata la 2 luni cam asa, dati-mi idei cum sa ma ingras plzz

Răspuns Câştigător
| MauiStatue a răspuns:

Mananca mai multa paine, multe banane, struguri, pizza ca e sanatoasa plus ca are multe sortimente si inghetata.

4 răspunsuri:
| Emmy125 a răspuns:

Si eu eram foarte slaba cand eram mai mica.Acum sunt multumita de corpul meu chiar daca tot nu m-am ingrasat prea mult.
Ai putea incerca pastele, pizza se spune ca astea ingrasa sau fast food dar de aici te poti impolnavi cu alte chestii.Cred ca ar trebui sa fii multumita de cum esti.Cate fete nu si-ar dori sa fie slabe...(cred ca esti fatahee hee ).Sau ai putea sa faci sport si asa ai face muschi... Oricum ar fi cred ca depinde de organism si de genetica. Daca parintii tai sunt slabi sau macar unu din ei e normal ca tu sa fii tot slaba. big grin

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru Emmy125):

Da aly sunt dansatoare, 14 ani, 1, 64 si 48 de kg nu sunt chiar slaba sunt bine dar eu vreau putin mai grasa daca se poate da nu prea reusesc, oricum mersi de sfat
te pup

| Emmy125 a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

1,64 si 48 de kg cred ca e foarte bine.Si mai ales daca esti dansatoare cred ca ai un corp bine proportionat.
Eu am 1, 70 si 48 de kg...deci tu o duci binehee hee

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru Emmy125):

Mersi...kiss