| Lur656i a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu ma mai irit dupa ce ma epilez cu epilatorul?

6 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Foloseste ulei de masline sau o crema hidratanta.big grin
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Foloseşte o cremă hidratantă.
Succes.

| muceacitalinda a răspuns:

Buna! si eu ma epilez si te inteleg. eu folosesc de la un timp crema nivea sau dove cateodata. nivea este doarte buna, iti hidrateaza pielea dar e si fina de la un timp. este o cale naturala. funda daca consideri ca merit

| muceacitalinda a răspuns (pentru muceacitalinda):

Foarte* succes! da-mi un mesajj daca ai reusit

| LifeInWords a răspuns:

Heii happy.
Ca sa nu te iriti ai putea folosi crema hidratanta sau ulei de masline.
Ps: Uleiul de masline, nu numai ca stopeaza aparitia iritatilor ci iti hidrateaza pielea, o face atat de moale si fina, ca a unui bebelushee hee.

| rebelliousscream a răspuns:

In loc de epilator poti sa folosesti veet hair removal cream.