| AndruCriistina a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap de cosuri, a inceput de cateva zile sa imi apara pe frunte o gramada cum rezolv sa scap?

Răspuns Câştigător
| iuuliia a răspuns:

Eu am două metode naturale pentru tine.
1. Mască cu miere şi lapte : pui o lingură de miere şi una de lapte într-un vas, amesteci, iar crema obţinută o întinzi pe faţă, inclusiv pe gât şi laşi 10 min. Apoi clăteşti. Această mască trebuie făcută DOAR de 2 ori pe lună.
2. De două ori pe săptămână, respectiv seara, îţi poţi face comprese cu ceai verde. Ai nevoie doar de un dischetă de demachiant şi ceai verde.
Ţi le recomand pe amândouă cu încredere deoarece şi eu le folosesc pe ambele şi sunt foarte mulţumită.

8 răspunsuri:
| Maddalinapunct a răspuns:

Si eu am incercat tot felul de cremeI don't want to see. De la farmacie mi-a spus ca ar trebui sa nu incerc sa scap de ele pentru ca sunt normale la varsta adolescentei thinking Pentru ca nu mi-a prea folosit nici un tratament, acum pur fi simplu le maschez.

| NevastuicAaA a răspuns:

Spalatul des pe fata face minuni.Intotdeauna sa fie si prosopul curat.De geaba te speli daca prosopul este murdar.
Si cand mai apar cosuri si vrei sa scapi rapid de ele Mibazonul face minuni.Din tosu devine culoarea pieliipeste noapte.
Mibazonul il gasesti la farmacia veterinara si costa in jur de 10 lei, chiar si mai putin.Foloseste-l cu incredere chiar daca este pentru uz veterinar.

| biancabyabiancabya a răspuns:

Ia-ti din farmaci zineryt.La mie a functionat

| Iulian03 a răspuns:

Cumpara-ti o crema pentru cosuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tenul gras. Sfintul sapun ajuta bine si ieftin. Foloseste-l de cite ori te speli.

| Katoky a răspuns:

AI putea folosi niste creme de cosuri mai bune recomandate de la cei care cumperi produsele

| XxRoxyxX a răspuns:

Eu folosesc tratamentul de la Gerovital Plant. E destul de bun si isi face efectul destul de repede. happy

| ChemoshRDB a răspuns:

Cel mai bine scapi cu sucul unei frunze Aloe Vera, te dai cu el 5 zile la rand si nu vei mai avea. In cazul in care ti le spargeai o sa-ti vindece si ranile