| George628zz a întrebat:

Salut,am foarte multe coșuri pe frunte si cateva pe obraji.
Cum sa scap si de ce le am?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

L-am recomandat unui băiat. Nici nu a vrut sa incerce, nu aveai loc pe fata lui să pui un ac sad. Adică avea probleme rău cu acneea. De când s-a dat cu ăla, un cos nu a mai avut pe față. Nu știu dacă este atât de bun chiar pentru toată lumea dar sper sa ajute.

6 răspunsuri:
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Zineryt daca se mai găsește în farmacii (fiindcă nu știu exact dacă mai este). L-am mai recomandat și este foarte bun!

| Mmn a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Da si eu recomand zineryt. Ajuta.

| Mmn a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Da. Mie mi-a fost recomandat de un farmacist, dar lasa curata fara.

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Mmn):

L-am recomandat unui băiat. Nici nu a vrut sa incerce, nu aveai loc pe fata lui să pui un ac sad. Adică avea probleme rău cu acneea. De când s-a dat cu ăla, un cos nu a mai avut pe față. Nu știu dacă este atât de bun chiar pentru toată lumea dar sper sa ajute.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Ești în pubertate, nu le atinge și vor dispărea de la sine, mai ales că ești băiat e ceva ok.

| DavidNiculae a răspuns:

Chestia este din cauza pubertatii, totul va trece de la sine, incearca sa tii zona hidratata si de fiecare data cand transpiri sa speli locul ca sa nu se irite

| George628zz explică (pentru DavidNiculae):

De-abia astept sa se termine chestia asta cu pubertatea