| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa mai scap de ridurile de pe maini?

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Trebuia facut pana acum. Odata instalate, ridurile dispar greu.Se mai pot incerca unele creme si masaje. Mira

| Jonsdottir a răspuns:

Foloseste o crema cu glicerina

| turist a răspuns:

De trecut n-o sa treca, dar cu niste bai cu ulei caldut (de preferat masline, dar se poate si cu floarea soarelui) se mai estompeaza...
Incalzeste un pic de ulei, tine mana in vas 5-10min. apoi maseaza mana de la degete la incheietura...
Pa!

| lia a răspuns:

Poti incerca sa le tii in fiecare zi in gheata laughing
Dar indicat ar fi sa nu dispara ridurile, deoarece le va fi dificil vrajitoarelor dupa aceea sa iti ghiceasca viitorul laughing rolling on the floor

| biby29 a răspuns:

Ferbe niste cartofi cu coaja, dar spala-i inainte. Dupa fierbere scoate-i si lasa apa sa se raceasca.introdu mainile in apa, ajuta la riduri si iti face pielea finahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
O cremă puternic hidratantă și cu efect antiîmbătrânire.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spala rufe multe.