Întrebare recomandată | rockvandam a întrebat:

Ce sa folosesc pentru haine ca sa prinda un miros placut cat timp le tin in dulap?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pui un colgant de molii care miroase bine asa raman protejate

| darrio2007 a răspuns:

Cateva crengute de levantica printre ele.

| BrownyBrown55 a răspuns:

Parfumuri din alea cum sunt pentru masina. In forma de bradut sau diferite parfumuri pentru hainele din dulap.

| PedoBarbie a răspuns:

Le speli cu ceva ce le fac să miroasă frumos(Lenor, etc)şi apoi pui parfumuri la haine în dulap.

| Mihaela1964 a răspuns:

Poti agata unul sau mai multi saculeti facuti din batiste vechi in care sa pui levantica, hainele vor avea un miros discret de lavanda si vor fi ferite si de molii.

| Dennisz a răspuns:

Sunt odorizante anume, care se gasesc la market-uri.
Iti dau un site exemplu, ca sa stii ce sa cauti --> http://www.shopmania.ro/......n-13133185

| SilviaStefan a răspuns:

Cauta odorizante pentru haine in magazine

| vavitza a răspuns:

Daca folosesti balsam de rufe (Lenor, Cocolino, Silan sau altele) o sa se pastreze un miros frumos si proaspat in dulap si cand o sa le imbraci va avea acelasi miros superb. Succes!

| gabby77 a răspuns:

Există un săpun mic (nu-i săpun) care miroase fain (eu am cu lavandă) pe care le pui între haine. După 2 săptămâni le scoți, le speli, le usuci și pui la loc săpunurile.

| Sissy24032 a răspuns:

Parfum big grin

| 122344566788900 a răspuns:

Da hainele cu parfum, sau cauta niste din alea care se lipesc si miroase frumos.Sau niste sprayuri.