| rive02 a întrebat:

Ce sampon/balsam/masca/spray etc as putea folosi pentru a avea parul ondulat? Dar sa fie onduleuri cat mai naturale...

4 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Cu sampoane nu rezolvi nimica. Daca nu ai parul natural ondulat, degeaba folosesti sampon/masca/spary pentru par ondulat. Astea sunt facute doar pentru a pronunta mai bine chipurile onduleurile. Nu are cum un sampon sa iti modifice structura firului de par.winking

| chels95 a răspuns:

Spuma pentru par cret/ondulat.

| rive02 explică:

Pai...parul meu natural e putin ondulat, dar nu prea tare. Si asta e chestia, eu vreau sa imi defineasca onduleurile happy

| AlexandraSmiley a răspuns:

Ondulatorul sau crema de la kallos cu placenta de animal...winking