| Denisa a întrebat:

Am parul foarte sarmos. Si din cauza faptului ca am folosit placa(acum m-am lasat de ea) dar si pentru ca asa e felul luistraight face Este foarte foarte des si arata foarte naspa. E ondulat dar sarmos. Ce sampon si balsam as putea folosi pentru par?sad

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru a avea un par cu fire netede si placute la atins aplica o metoda simpla: prepara o maioneza dintr-un galbenus de ou cu doua lingurite de ulei de masline.
Aplica pe par crema obtinuta inainte de a te spala. Apoi acopera-ti capul cu o folie din plastic si asteapta 10-15 minute. In final, spala parul doar cu apa calduta si sampon de bebe si clateste-l abundent.

6 răspunsuri:
| Denisa explică:

Sarmos adica uscat, rebel, tare, ceva de genusad

| anad a răspuns:

Incearca sa folosesti putina spuma de par cand il piepteni. Il inmoaie putin si il poti aranja cat de cat.

| Derye a răspuns:

Ce intelegi prin sarmos?

| candy_2919 a răspuns:

Dove

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun e Dove. balsam si sampon. Prdosule de la Dovest foarte bune. incearcawinking cu siguranta il vei avea maimoale, schimbat.