| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon BUN recomandati ?

13 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Depinde de tipul tau de par (gras, uscat si deteriorat, cu matreata, lipsit de stralucire, tern, vopsit). Poti folosi sampoanele de la Elseve (L'Oreal), Clear, Syoss, Gliss, Schauma, Garnier etc si vezi care iti face bine. Mai sunt sampoanele naturiste din farmacii sau plafar. Sampoane foarte scumpe sunt de la Wella, L'Oreal Professionnel, Kerastase etc. Gasesti la saloanele de infrumusetare sau pe www.aoro.ro. Pe langa sampon, trebuie sa folosesti un balsam sau o masca (mai rar). Mai poti folosi si spray-uri pentru volum, pentru despicarea varfurilor, fixative sau alte produse de genul acesta, insa eu nu iti recomand sa iti incarci parul cu toate produsele. Sper ca te-am ajutat!

| morningstar a răspuns:

Elseve roz de la Garnier.

| morningstar a răspuns (pentru morningstar):

Scuze, Elseve de la L'Oreal, nu de la Granier.

| nyko06 a răspuns:

Buna Nivee, Garnier,

| 070Alexa a răspuns:

Head & shoulders dar sa stii ca depinde de parul tau te sfatuiesc sa incerci mai multe si sa iti gasesti unul adaptabil parului tau.Eu am incercat vreo 5 game pana am ajuns la Head & shoulders care mi-e imi place

| DenisukuDeniii a răspuns:

Clear sau Niveahappy

| beki13 a răspuns:

Head & shoulders

| FadetoBlack a răspuns:

Pai depinde de parul tau
trebuie sa-ti alegi samponul care ti se potriveste

| Gamerita a răspuns:

Head & shoulders :X

| Casica a răspuns:

Herbosophy! Incearca`l! Vei avea un par senzational! E bun la orice, eu il folosesc happy E in jur de 20 lei. Funda?

| catalin011 a răspuns:

GEROVITAL Plant! e cel mai bun, rezultate de la prima spalare! il gasesti in farmaciile naturiste

| crazyMokey a răspuns:

Jhonsons baby

| Mihai_Grama_1993 a răspuns:

Sampon de urzica.laughing