| anduta1999 a întrebat:

Ce sampon imi recomandati? multumesc

6 răspunsuri:
| NobodyAmongTheRubble a răspuns:

Eu iti recomand samponul hair markell. eu l-am cumparat este foarte bun.Al meu este impotriva matretii dar la magazin suntdiferite(pentru par vopsit, pentru intarirea parului etc)
acest sampon arata cam asahttp://www.google.md/......tp?/imgres si este chiar foarte bun.Parul imi este lucios si fara pic de matreata

| xXxV4mPiR3xXx a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. Tipurile de par sunt diferite

Dar uleiul de masline sau de ricin este foarte bun pentru toate tipurile de par! happy
Un sampon pentru toate tipurile de par este GARNIER, cu aloe vera.Si firma Elseve este una buna. Incearca sa iti cumperi cat mai multe sampoane pe baza de plante!

Sper ca te-am ajutat!

| doYOUreallyLOVE a răspuns:

Eu folosesc Elseve totally repair 5. Este foarte bun, lasa parul moale si fara sa folosesti balsam, nu se incurca si ajuta la refacerea lui [ daca ai fire despicate, daca ai firul subtire, daca ti se unge repede ] Ti-l reomand, este foarte bun. Funda?

| iiFlower a răspuns:

Pentru mine, Clear Natrium (pentru femei) ramane cel mai tare. happy

| AdiiLove a răspuns:

Clear. Il folosesc si sunt foarte multumita de el, dar depinde si de tipul de par pe care il ai. Te pup. Pa, pa.

| catelusamea a răspuns:

Eu ma spal cu garnier naturals.mie imi plac toate.