| pynnk a întrebat:

Ce sampon este mai bun? syoss sau pantene aqua light? am parul cret si il indrept cu placa si din cauza vremii se strica in special la umezeala. funda pentru cel mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| AlexxandraAa a răspuns:

Si eu am parul cret ma rog ..ondulat..si am aceeasi problema ca tine. Eu folosesc syos si este foarte bun.

| uuSexi a răspuns:

Mie mi-a placut mai mult Syoss, si eu am parul cret.big grin

| h3r a răspuns:

Syosssss.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt proaste. Mane'n Tale si TRESemme sunt cele mai bune din cele pe care le-am folosit eu. Cred ca tie iti trebuie de fapt un leave-in conditioner sau o picatura de hair oil inainte de-ati baga placa in par.

| CatalinaMoon a răspuns:

Incearca Pantene cu ulei de masline

| aLLf0roNe a răspuns:

Syoss e mai bun... efect cu mai mult volum mai multe ore