| deeaxoxo a întrebat:

Ce sampon imi recomandati? Am par subtire si se ingrasa cam repede si...as vrea sa am si mai mult volum happy ( sunt deja tunsa in scari laughing )

3 răspunsuri:
| Amyyyyyyy a răspuns:

Pai...eu folosesc Clear e foaret bun dar trebuie sa fie de Menta ptk acela atunci cand il aplici simti ca si cum ti-a inghetat parul` vb foarte serios si e foarte bun.Pentru volum ei bine...ai putea folosi un balsam Syoss P.S:Nu trebuie neaparat ca balsamul sa fie de aceeasi firma cu samponul;. Baftaaaaaaaaaaaaaaa!

| LittttleMonster a răspuns:

Si eu sunt tunsa in scari! poti folosi kallos e foarte bun pentru par gras sau syoss, foloseste balsam pentru par moale fi fin, si fructis sau himalaya pentru volum. sper ca te-am ajutat!

| aproapeliniște a răspuns:

Așa îl am și eu.Am încercat foarte multe șampoane și tratamente până am ajuns la Petroleum de la Gerovital.E o soluție cu petrol, ulei de ricin, vitamina A și E(dacă nu mă înșel) și are și șampon.Foarte important e să le folosești pe amândouă. Firul de păr n-o să se îngroașe dar măcar nu se mai îngrașă, are volum și crește și repede.