| lly a întrebat:

Ce sampon imi recomandati. ca sa imi faca parul sclipitor si moale?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un şampon fortifiant, un balsam şi o mască hrănitoare conduc la un păr strălucitor şi plin de viaţă.
La 2-3 luni obligatoriu vârfurile tăiate, ajută la creşterea sa.
Pa, pa.

| Seline a răspuns:

Nivea Diamond Gloss.

| apaplata_7449 a răspuns:

Elselve

| GOODLUCK a răspuns:

Garnier Naturals cu musetel si miere sau celelate variante, dar aceasta varianta iti face parul irezistibil de matasos si stralucitor.
Sper ca te-am ajutat.

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Buna! Eu iti recoman samponul Nivea Hair Care.Este foarte bun. L am folosit si eu si inca din prima spalare iti face parul foarte matasos si stralucitor. Uite acesta este http://img.envy.ro/......atasos.jpg Nici nu este foarte scump;)

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Pai eu cred ca cel mai bun sampon este: pantene

| Zzzo a răspuns:

Mmmdeci :)

1. Head and Shoulderr
2.Vella
3. Este la Avon un sampon foarte, foarte bun. In campania aceasta a aparut in catalog sa te uiti. mi se pare ca e samponul cel violet:P
4.Incearca si produsele Matrix, sunt foarte bune!
5.Balsam Garnier Fructis
6.Gama Revalid
7.Herbal Essences
8.Balsam Syoss
9.Sampon Neutrogena
10.Masca.Kallos cu lapte

incearca si site-ul acesta http://www.afroditabeautyshop.com/

sper ca ti-am fost de folos

| RUMBURAK a răspuns:

Sampoanele naturale din plante de la farmacia verde. oricum cat mai naturale.

| carollina a răspuns:

Foloseste balsam cele de la elseve sunt toate bune

| Reinkaos a răspuns:

Şampon Alverde cu aloe vera şi hibiscus asta e cel mai bun

| Andreea_1745 a răspuns:

Buna,
Iti recomand Pantene sau Clear sau Syoss.Sunt foarte bune! Bafta!

Andreea